HP1610D-AF ÇİFT KAFA AYRI KÖPRÜDE KESİM YAPABİLEN LAZER KESİM MAKİNASI

5'de 4 / 13 oy

Malzeme ve Uygulama :

Uygunluk: Suni deri ve deri ayakkabı, Deri Ayakkabı, Tekstil ve Konfeksiyon, Yumuşak Oyuncaklar, Ev Tekstili, Deri Çanta, vb

Makine Özellikleri :
1.Karma dizgi ve karma kesim dijital lazer kesme sistemi. 
2.Çift lazer başlı, bağımsız olarak çalışır ve aynı anda farklı grafikleri işleyebilir.
3.Otomatik yerleştirme yazılımı ile çok modelli karma dizgi, kolay kullanım ve malzeme kullanımını son derece geliştirir.
4.Yüksek hassasiyetli yeni tip lazer başı,  havacılık yüksek kalite alüminyum hassas döküme uygun
5.Otomatik malzeme besleme sistemi ile (konveyör yatağı)
6.Gelişmiş hareket kontrol sistemi + patent tasarımı yapısı, yüksek hareketli hızlarda yüksek nitelikli lazerle kesme, delme, gravürleme ve lineasyon teknikleri gerçekleştirme.
7.Fikri mülkiyet hakkı ile benzersiz gelişmiş yazılım algoritmaları, tek tuşla çalışma ile çok kafalı dijital kontrol sistemi, karışık kesim modeller için proses verimliliğini maksimum seviyeye çıkarır


Dijital Karma Dizgi ve Karma Kesim Sistemi
1. Karma Dizgi
Farklı desenlere ve gerekli işlem miktarına sahip çoklu desenlere göre, bu makine, otomatik olarak gelişmiş Golden Laser patentli otomatik iç içe yerleştirme yazılımı ile karışık olarak dizerek ayarlar.
Lazerli otomatik yerleştirme yazılımı, gelişmiş teknoloji ve yüksek hassas programlama ve algoritmalara dayanır ve en iyi dizgi metnini sağlar.
Çoklu görüntü boyutlarına ve gerekli miktara göre, çeşitli desenleri en fazla malzeme tasarrufu ile karışık olarak diziyor, onu tam olarak kullanmasını sağlıyor.
dizgi zaman tasarrufu, operasyon adımlarını basitleştirme.

2. Karma Kesim
İki baş, bağımsız olarak kesme ve delme ile çalışır. İki lazer başı, aynı anda farklı desenleri işleyebilir.
Gelişmiş hareket kontrol sistemi ve patent tasarımı yapısı, yüksek hareket hızı altında yüksek nitelikli lazerle delme, çizgi ve kesme teknikleri gerçekleştirme.
Fikri mülkiyet hakları ile benzersiz gelişmiş yazılım algoritmaları, tek tuşla çalıştırma, çok başlı dijital kontrol sistemi, karışık kesim modelleri için proses verimliliğini maksimuma yükseltim.
Normal çift lazerli kafalarla karşılaştırıldığında işleme süresi büyük ölçüde azalmış, verimlilik oldukça geliştirilmiştir.
Karıma kesim / delme, her iki lazer başı aynı anda kendi hattında işler.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgilerinizi ve notunuzu bırakın, hemen size geri dönelim
Ad Soyad*
Telefon*
Notunuz
* Doldurulması zorunlu alanlar

Whatsapptan bilgi almak için
7/24 Tıklayınız