Teksmak Tekstil Makinaları

Sektöründe en ileri teknolojiyle verimli ve performansı yüksek üretim parkurları dizayn etmeyi amaçlayan TEKSMAK` ın temelleri 1971 yılında Beyoğlunda "Galeri Makina" olarak atılır. Beyoğlu`nda konfeksiyon dikiş makinaları ve ekipmanları satmaya başlayan İbrahim Yazgan çok kısa sürede büyüyerek, 1984 yılında İMÇ 2.blokta yeni bir yer açarak TEKSMAK`ı kurar.

Teksmak`ın sektörde hızlı adımlarla büyümesinin ardın da başarılı iş adamı İbrahim Yazgan`ın sektörü çok iyi tanıması ve piyasa şartlarına göre firmasını yönlendirmesinin yanı sıra;kurumsal olarak teknolojik gelişmelerin yakından izlenmesi ve insan kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılması yatmaktadır.

Türkiye`de faaliyet gösteren birçok hazır giyim firmasının kuruluşunu gerçekleştiren ve sektöre hizmet veren TEKSMAK gelişimini yurtiçi ve yurt dışında birçok müşterisiyle, daha karlı, aynı zamanda verimli teknoloji alışverişi yaparak, sürdürmektedir. 2015 yılından bu yana lazer kesim, kazıma ve markalama makinalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz. Lazerciburada.com bir Teksmak markasıdır.

Mümessilliklerimiz ;

KURIS Spezialmaschinen GmbH

SGGEMSY ShangGong GEMSY CO.,LTD.

GARUDAN Anita B s.r.o.

SANSEIKO TAIZHOU SANSEIKO MECHANICAL & ELECTRICAL CO.,LTD

GUTE WENZHOU GUTE SEWING MACHINE CO., LTD​

ROTONDI Group SrI

 

Whatsapptan bilgi almak için
7/24 Tıklayınız